• ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد Power of Dataverse as no code

آشنایی با مایکروسافت Dataverse

Dataverse به شما امکان می دهد داده هایی را که توسط برنامه های تجاری استفاده می شود، به صورت ایمن ذخیره و مدیریت کنید. داده ها در Dataverse در مجموعه ای از جداول ذخیره می شوند. جدول مجموعه‌ای از ردیف‌ها (که قبلاً رکورد نامیده می‌شد) و ستون‌ها (که قبلاً فیلدها/ویژگی‌ها نامیده می‌شدند) است. هر ستون در جدول برای ذخیره نوع خاصی از داده ها، به عنوان مثال، نام، سن، حقوق و غیره طراحی شده است. Dataverse شامل مجموعه پایه ای از جداول استاندارد است که سناریوهای معمولی را پوشش می دهد، اما می توانید جداول سفارشی مخصوص سازمان خود را نیز ایجاد کنید و با استفاده از Power Query آنها را با داده ها پر کنید. سپس توسعه دهندگان نرم افزار می توانند از Power Apps برای ساخت برنامه های قدرتمند که از این داده ها نفع می برند، استفاده کنند.

برای مطالعه بیشتر در ارتباط با Dataverse به این لینک مراجعه کنید

اما هدف اصلی این پست معرفی رویداد Power of Dataverse as no code در تاریخ چهاردهم آپریل (بیست و ششم فروردین) توسط مهدیار ستوده (Mahdyar Sotoudeh) عزیز می باشد. اگر به این مطالب علاقمندید، چه در حال استفاده هستید و چه کنجکاو شدید بیشتر با مفهوم Dataverse آشنا شوید، به هیچ عنوان این رویداد را از دست ندهید. لینک های ثبت نام و مشاهده در پایین همین متن در دسترس شماست:

 

ثبت نام

لینکدین

یوتیوب

 

به امید موفقیت شما

تیم مایکروسافت فارسی

MSFarsi

#msfarsi #microsoftlearn #dataverse #powerapps

 

Dears, if you are interested in dataverse concept or already using it, you may find this an interesting event to participate. If so, then you may register in our “Power of Dataverse as no code” event which will be presented by Mahdyar Sotoudeh scheduled to 14th April, 2024.

Sincere Regards from MSFarsi

0 مورد نقد و بررسی

→ خواندن مطلب قبلی

رویداد AI in Azure Security

خواندن مطلب بعدی ←

رویداد Power of Dataverse as low code

محبوب ترین