• ۲۵ تیر ۱۴۰۳

رویداد AI in Azure Security

با سلام به دوستان و همراهان عزیز، امیدواریم که این سال برایتان پر از شادی، سلامتی و موفقیت باشد. با آغاز سال نو و با برنامه‌ریزی بهتر و کاربردی‌تر، قصد داریم تا با همراهی خودتان، تجربه‌ ی این جامعه ی پویای فارسی زبان را در استفاده از خدمات ابری مایکروسافت بیش از قبل بهبود و ارتقا بخشیم. برای شروع، ما یک رویداد با محتوای هوش مصنوعی در امنیت سرویس‌های ابری مایکروسافت را به تاریخ هفتم آپریل (نوزدهم فروردین) برنامه ریزی کردیم که توسط محسن عزیز، از کامیونیتی لیدرهای مایکروسافت فارسی ارائه می‌شود. برای ثبت نام در این رویداد و شرکت در فرصت‌ها و بهره مندی از اطلاعات جذابی که ارائه می‌شود، لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید. از شما دعوت می‌کنیم که به ما در جامعه‌ی مایکروسافت فارسی بپیوندید و با همرسانی مطالب و دعوت از دوستان و سایر متخصصان به ما کمک کنید تا این جامعه ی تخصصی را به جایگاهی برتر از این برسانیم.

لینک ثبت نام رویداد (فرصت ثبت نام به اتمام رسیده است. با کلیک بر روی لینک یوتیوب میتوانید ویدئوی رویداد را مشاهده کنید.)

 

توجه: این رویداد در پلتفرم های زیر هم قابل مشاهده است:

لینکدین

یوتیوب

اطلاعات رویداد

با تشکر و احترام

تیم مایکروسافت فارسی

MSFarsi

 

#ai #azuresecurity #microsoftcopilot #microsoftsentinel #microsoftdefender #msfarsi #microsoftlearn

 

Hello everybody, we have planned an event with the content of Artificial Intelligence in Microsoft cloud services security on the 7th of April (19th of Farvardin), which will be presented by Mohsen Akhavan, one of the Microsoft Farsi (MSFarsi) community leaders. To register for this event and participate in the exciting opportunities and benefit from information provided, please visit the links provided above.

Sincere regards from MSFarsi team

0 مورد نقد و بررسی

→ خواندن مطلب قبلی

آشنایی با مایکروسافت Fabric

خواندن مطلب بعدی ←

رویداد Power of Dataverse as no code

محبوب ترین